Yüksek lisans tezi yazdırma ücretleri kaç lira, sayfa başı ücret ne kadar, en uygun fiyata yazan yer var mı, ucuz ücretlerden yazan tez danışmanlık şirketleri hangileri diye araştırma yapan bir çok öğrenci var.  Bu makalede tezli ve tezsiz yüksek lisans projesi ve tezi hazırlama ücretlerini bulabilirsiniz.

 Tez yazdırmak istiyorum

Yüksek lisans tez ücretlerini tez hazırlatmak isteyen öğrenciler merak etmektedir. YL tezi lisansa oranla daha komplekstir. Konu seçiminden, literatür taramasına kadar daha zorlu, daha zahmetli bir çalışma yapılması beklenir. Bu yüzden yüksek lisans yapan öğrenciler tezlerini yazdırmak istemektedir.

Yüksek lisans tezi yazdırma ücretleri

Yüksek lisans tezi yazdırmak istiyorum diyen lisansüstü öğrencilerin bu yazıyı iyice okuması lazım. Öğrenmek istedikleri tüm konuları aşağıda veriyorum.

Normal tez hazırlama fiyatları verilirken, tez konusu literatürde daha önce çalışılmış, Türkçe yazılacak ve teslim tarihine 45 gün kalmış çalışmalar için geçerlidir.

Sayfa başı ücretlendirme

Tezli yüksek lisans / sayfası 40 ile 70 lira

Tezsiz yüksek lisans projesi / sayfası 30 ile 50 lira

İngilizce yüksek lisans tezi ücretleri  sayfa fiyatı 50 ile 80 lira

Tez düzenleme ücretleri 70 sayfaya kadar toplam 200 lira

Son haftaya kalmış, süresi çok az olan yüksek lisans tez yazım ücretleri için bize yazabilirsiniz.

Parayla yüksek lisans tez yazdıran öğrenciler, güvenilir danışmanlıklar ile çalışmak istemektedir. Yüksek lisans tezi yazdırma ücretleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayın. Yüksek lisans tezi hazırlama makalesini okuyabilirsiniz.

Yüksek lisans tezi yazdırma ücretleri
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Paylaş
WhatsApp'tan yazın