Yüksek lisans başvuruları

Yüksek lisans başvuruları, yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Yüksek lisansa başlamak için kriterlere uygun program tercih edilmesi ve başvuruda bulunulması gerektiği için öğrenciler de hangi üniversiteye, hangi bölüme başvuruda bulunabilirim diye arayışa girmektedir.

Tez hazırlama yılında destek almak isteyen yüksek lisans öğrencilerine destek vermekteyiz. Tez hazırlama dokumanları, tez hazırlama teknikleri, tez yazım aşamaları hakkında sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yüksek lisans başvuru tarihleri

 • 2016 Devlet üniversiteleri başvuru tarihleri tıklayın

 • Vakıf ve özel üniversiteler yüksek lisans başvuru tarihleri tıklayın

Her üniversite kendi bölümleri için başvuru tarihi belirlemektedir, bu yüzden öğrencilerin başvuru tarihlerini üniversitelerin ilgili internet sayfalarından takip etmeleri gerekir. Üniversite öğrencilerine yüksek lisans başvuruları ile alakalı ileride akademik çalışma alanları ve mesleki anlamda çalışmak istediği programlara kayıt yaptırmalarıdır.

Yüksek lisans başvuruları ile ilgili sitemize gelen aramaları belirtmek gerekirse;  uzaktan eğitim yüksek lisans başvuruları ne zaman, başvuruda bulunacağım ancak yüksek lisans başvuruları 2017 tarihlerini araştırıyorum, lisansüstü  başvuruları 2016 puanları neydi,  yüksek lisans nasıl yapılır
yüksek lisans başvuruları 2016-2017 nerede bulabilirim,  tezsiz yüksek lisans başvuru tarihlerine nasıl ve nereden ulaşabilirim,  yüksek lisans ilanları 2016, yüksek lisans başvuru şartları nelerdir,

 • Sitede yapılan aramalar
 • uzaktan eğitim yüksek lisans başvuruları
  yüksek lisans tez hazırlama
  yüksek lisans başvuruları 2016
  yüksek lisans tez nasıl yapılır
  yüksek lisans tez hazırlama örnekleri
  tezsiz yüksek lisans başvuru tarihleri
  yüksek lisans örnek tezler
  yüksek lisans başvuru şartları
WhatsApp chat