Tez merkezi

Tez merkezi

Yüksek Lisans Tez Merkezi olarak yüksek lisans eğitimi alan lisansüstü, master ve MBA öğrencilerine ayrıca tezli ya da tezsiz öğrencilerine akademik ödev hazırlama, proje hazırlama, tez hazırlama desteği vermekteyiz. Tez merkezi, konu belirleme, konu seçimi, konu önerisi yapma hakkında yardımcı olmaktayız.

Tez merkezi olarak verdiğimiz hizmetler

Yüksek lisans tez merkezi : Tez konusu belirlemek istiyorum, tez hazırlamak istiyorum, tez örneklerine ulaşmak istiyorum diyen lisansüstü öğrencilerine akademik hizmet vermekteyiz. Tez merkezi olarak tez hazırlama desteği almak isteyenlere yardımcı olmaktayız.

Yüksek Lisans ödev hazırlama merkezi : Yüksek lisans ödev hazırlama desteği almak isteyen master, MBA öğrencilerine yardımcı olmaktayız.

Yüksek lisans proje merkezi: Proje yazımı, proje önerisi sunma, proje konu seçimi, proje örnekleri, proje desteği alma ile ilgili yardımcı olmaktayız. Tez merkezimden proje hazırlama desteği alabilirsiniz.

Yüksek lisans makale merkezi:  Makale konu seçimi, makale hazırlama, makale düzenlemesi , bilimsel makale yayınlama desteği ile ilgili destek talep eden master, MBA, lisansüstü öğrencilerine yardımcı olunur.

Sunum hazırlama merkezi : Sunum hazırlama ile ilgili powerpoint slayt desteği almak isteyenlere de hizmet vermekteyiz. Tez merkezinden sunum desteği alabilirsiniz.

Assignment merkezi: Assignment ödevlerinizde yardımcı olmaktayız, bazı üniversitelerde haftalık verilen Assignment ve take home exam ödevleriniz için ingilizce ve Türkçe desteğini sunmaktayız. Destek almak için bize ulaşmanız için yeterlidir.

Yüksek lisans programı bulma ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hangi üniversitede yüksek lisans yapılır, ücretleri nedir, fiyatlar nasıl, hazırlık sınıfı var mı , kaç puanla alıyor, hangi bölümde yüksek yaparım diye ulaşan öğrencilere de yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tez merkezinden yararlanmak için iletişim kanallarından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.