Proje Hazırlama ile ilgili yüksek lisans eğitimi alan öğrencilere akademik hizmet vermekteyiz. Lisansüstü, master, MBA ve tezsiz yüksek lisans öğrencileri gerek yıl içinde gerekse bitirme esnasında kendilerinden proje hazırlama ödevi istenmektedir. Proje hazırlayıp mezun olacakları için akademik standartlara uygun kurallarına göre hazırlanması için yardımcı olmaktayız.

Bitirme projesi hazırlayacak öğrencilerin öncelikle proje konusu belirlemeleri gerekir. Bunun için daha önce hazırlanmış konuları da inceleyerek kaynağı bol olan konu tesbiti yapılır ve öneri olarak danışman hocaya sunulur. Hoca kabul etmesi durumunda proje hazırlanmaya başlar. Tüm aşamalarda lisansüstü tez hazırlamada yardımcı olmaktayız.

Proje hazırlama aşamasında proje örneklerini incelemek önemlidir. Proje örneklerine nasıl ulaşabilirsiniz, sitede kısa araştırma yaparak örnek hazırlanmış yüksek lisans projelerine bakabilirsiniz.

Bu sayfada proje nasıl hazırlanır, bitirme projesi nasıl yazılır, hangi konular proje konusu olarak seçilir, ingilizce proje hazırlama örneklerine göz atabilir, hangi aşamalardan geçerek yazabileceğinizi bulabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Paylaş
Paylaş
WhatsApp'tan yazın